Ką privalome žinoti apie fizinį aktyvumą?

Ką sako naujausi moksliniai tyrimai apie fizinio aktyvumo poreikį žmogaus organizmui. Mes labai paprastai pristatome naujausių mokslinių tyrimų rezultatus ir pateikiame svarbiausias mokslu grįstas rekomendacijas.

Kaip suvaldyti stresą?

„Kaip suvaldyti stresą ir pagerinti gyvenimo kokybę?“

Mindfulness. Ši prieš 40 metų sukurta programa šiuo metu taikoma visame pasaulyje. Jos įtaka mažinant stresą, bendraujant ir sprendžiant konfliktus įrodyta gausybe mokslinių tyrimų ir jos mokosi įvairių profesijų atstovai – nuo karių, mokytojų, gydytojų iki… britų parlamentarų. Didžiausiose pasaulio korporacijose, tokiose kaip Google, Facebook , Nike, LinkedIn, General Mills ir kt. mindfulness jau tapo tradicija.

Sveika mityba

Nustatyta, kad žmogaus sveikata 40–60 proc. priklauso nuo jo gyvensenos, 30–40 proc. – nuo aplinkos, 10–15 proc. – nuo paveldėjimo ir tik 8–10 proc. – nuo sveikatos apsaugos.

Pagrindiniai sveikos mitybos principai:

Saikingumas. Net ir būtina maisto medžiaga, jeigu jos vartojama per daug, yra kenksminga sveikatai.
Įvairumas. Reikia valgyti kuo įvairesnį maistą, nes su maistu organizmas gauna apie 40 įvairiausių maistinių medžiagų.
Subalansavimas. Mitybos subalansavimas – tai tinkamas baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų, mineralinių medžiagų santykis.

Kaip išlikti sveikam?

„Kaip išlikti sveikam dirbant sėdimą darbą.“

Paskaita apie judėjimo įtaką vidaus organams, sąnariams ir centrinei nervų sistemai. Kalbėsime apie ilgalaikio sėdėjimo keliamus sveikatos sutrikimus ir būdus, kaip jų išvengti.

Kaip sureguliuoti darbo vietą, kad ji būtų palanki sveikatai?

Kineziterapeutas pasidalins svarbiausiomis žiniomis kaip sureguliuoti darbo vietą, kad ji sveikatai būtų kuo palankesnė, suteiks žinias ko reiktų vengti ir pasidalins idėjomis kaip paįvairinti sėdėjimą.

Sveikos akys dirbantiems kompiuteriu

Retai susimąstome, kad akys yra nepamainomos pažinimui, komunikacijai ir darbui. Paskaitoje apie akis, sužinosite kaip išsivystė mūsų akys, kokį ryšį turi su smegenimis ir visu kūnu. Panagrinėsime, kokią įtaką akys turi mūsų bendravimui ir ką mums perduoda neverbaliai, kas yra akių kalba? Išmoksite regėjimo gerinimo mankštos ir sutrikimų prevencijos. Sužinosite apie geriausius akių tausojimo ir treniravimo metodus.