15 min masažas sėdint

15 min trukmės masažas. Jums nereikia net nusirengti, tik atsisėsti į specialią masažo kėdę ir specialistas atliks atpalaiduojantį sprando masažą. Minimalus masažų kiekis vienam atvykimui – 5 masažai. Visą reikalingą įrangą ir priemones parūpiname mes.
Sprando masažas rekomenduojamas žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą, ypač tiems, kurie ilgesnį laiką dirba kompiuteriu ar kitaip nuolat jaučia įtampą bei kenčia skausmą pečių juostos, kaklo srityje. Masažas taikomas gydant osteochondrozę, druskų susikaupimą.

Procedūros poveikis:

• NAIKINA SKAUSMĄ IR SUSTINGIMĄ PEČIŲ IR KAKLO RAUMENYSE
• ŠALINA NUOVARGĮ IR SILPNUMĄ
• GERINA AUDINIŲ KRAUJOTAKĄ

• MAŽINA STRESĄ IR PADIDĖJUSĮ JAUTRUMĄ
• RAMINA NERVINĘ SISTEMĄ, GERINA MIEGO KOKYBĘ
• TEIGIAMAI VEIKIA ODOS BŪKLĘ

Masažas – puikus būdas ne tik pagerinti bendrą kūno būklę, bet ir kovoti su galvos, kaklo, nugaros skausmais. Masažo galia jau seniai žinoma – po jo kūnas atgauna lankstumą, gyvybingumą, padidėja darbingumas, gerėja nuotaika.

45 min pasirinktas masažas

45 min masažas Jūsų biure.
Šiam masažui reikalingas jaukus kampelis, tinka ir susitikimų kambarys.
Jūs galite pasirinkti šiuos masažus:

Klasikinis

Klasikinis masažas staiga neišgydys Jūsų negalavimų, tačiau tikrai pagerins gyvenimo kokybę, padės pasijusti lengviau, pašalins fizinį ir emocinį nuovargį. Klasikinis masažas – tai atsipalaiduoti, pailsėti, nusiraminti skirtas, klasikine technika atliekamas masažas. Pagal Jūsų pageidavimą gali būti atliekamas viso kūno klasikinis masažas, o galite išmėginti tik atskirų kūno dalių masažą. Tai puiki pagalba pavargusioms kojoms, rankoms ar nugarai.

Havajietiškas

Havajietiškas ritminis masažas puikiai drenuoja, detoksikuoja, taip pat padeda esant kraujotakos sutrikimams, sugrąžina raumenims ir odai stangrumą. Šis masažas mažina stresą ir panikos priepuolius, palengvina arba pašalina galvos skausmus. Be to, šis metodas padeda susidoroti su skausmo pojūčiais, pagerina virškinimą.