Masažas biure

Masažas – svarbi fizinės ir psichinės sveikatos stiprinimo priemonė bei viena vertingiausių kūno procedūrų. Masažas biure – tai ypatingas dėmesys darbuotojui, besirūpinantiems savo komandos fizine ir emocine sveikata, gera savijauta. Ne paslaptis – gera savijauta ir sveikata – raktas į produktyvumą ir efektyvumą!

15 min. trukmės masažas sėdint

Vos 15 minučių – didelis žingsnis sveikatingumo, efektyvumo ir produktyvumo link!

Kaklo masažas ypač rekomenduojamas tiems, kurių nemažą laiko dalį užima sėdimas darbas, taip pat darbas kompiuteriu. Tai nepakeičiama pagalba jaučiantiems įtampą bei kenčiantiems skausmą pečių juostos, kaklo srityje. Kaklo masažas ypač vertingas ir taikomas gydant osteochondrozę, druskų susikaupimą.  Sakoma, kad laimės nenusipirksi, bet gali nusipirkti masažą, o tai – lyg ir tas pats.

Kaip pasiruošti?

Tai paslauga, nereikalaujanti Jūsų pastangų. Pasirūpinsime: speciali masažo kėdė, kita reikalinga įranga. Priemonės ir profesionalus aptarnavimas leis pajusti ypatingą kaklo masažo naudą Jūsų kūnui. Šio masažo tipui nereikia net nusirengti, tik atsisėsti į masažo kėdę ir mėgautis sveikatingumo akimirka biure.

Minimalus masažų kiekis vienam atvykimui – 5 masažai.

Procedūros poveikis:

• GERINA AUDINIŲ KRAUJOTAKĄ
• ŠALINA NUOVARGĮ IR SILPNUMĄ
• NAIKINA SKAUSMĄ IR SUSTINGIMĄ PEČIŲ IR KAKLO RAUMENYSE

• MAŽINA STRESĄ IR PADIDĖJUSĮ JAUTRUMĄ
• RAMINA NERVINĘ SISTEMĄ, GERINA MIEGO KOKYBĘ
• TEIGIAMAI VEIKIA ODOS BŪKLĘ

45 min trukmės pasirinktas masažas

Masažas – puikus būdas ne tik pagerinti bendrą kūno būklę, bet ir kovoti su galvos, kaklo, nugaros skausmais. Masažo galia jau seniai žinoma – po jo kūnas atgauna lankstumą, gyvybingumą, padidėja darbingumas, produktyvumas, gerėja nuotaika. Pasirūpinkite savo komandos fizine ir emocine sveikata bei gera savijauta. Juk puiki savijauta – raktas į produktyvumą ir efektyvumą!

Kaip pasiruošti?

Tai paslauga, nereikalaujanti Jūsų pastangų, tik jaukaus kampelio (tam puikiai tinka, pavyzdžiui, susitikimų kambarys). Pasirūpinsime: masažo kėdė, kita reikalinga įranga. 

Jūs galite pasirinkti šiuos masažus:

Klasikinis masažas

Klasikinis masažas staiga neišgydys Jūsų negalavimų, tačiau tikrai pagerins gyvenimo kokybę, padės pasijusti lengviau, pašalins fizinį ir emocinį nuovargį. Tai atsipalaiduoti, pailsėti, nusiraminti skirtas, klasikine technika atliekamas masažas. Pagal Jūsų pageidavimą gali būti atliekamas viso kūno klasikinis masažas, o galite išmėginti tik atskirų kūno dalių masažą. Tai puiki pagalba pavargusioms kojoms, rankoms ar nugarai.

Havajietiškas masažas

Havajietiškas ritminis masažas puikiai drenuoja, detoksikuoja, taip pat padeda esant kraujotakos sutrikimams, sugrąžina raumenims ir odai stangrumą. Šis metodas mažina stresą ir panikos priepuolius, palengvina arba pašalina galvos skausmus. Be to, padeda susidoroti su skausmo pojūčiais, pagerina virškinimą.

Darbuotojai – didžiausias įmonės turtas. Darbuotojų motyvacija, lojalumo bei darbo efektyvumo didinimas – svarbus sėkmingų procesų elementas kiekvienam verslui. Ne paslaptis, komandos narių produktyvumas tiesiogiai priklauso nuo asmeninės motyvacijos, pasitenkinimo savo darbu bei pačia darbo vieta. Vos keletas minučių per dieną, skirtų produktyviam ir efektyviam darbuotojo poilsiui – kelias lojalaus, efektyvaus ir motyvuoto kolektyvo link!

Office Gym